Gündem
Giriş Tarihi : 10-09-2021 20:29   Güncelleme : 10-09-2021 20:29

Başkan Acar İlçedeki Okulların Yanında

Yeni Eğitim – Öğretim Yılının başlaması ile birlikte Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kızılcahamam’da da okullarından uzun süredir mahrum kalan öğrenciler ve öğretmenler için ilk ders zili yeniden çaldı

Başkan Acar İlçedeki Okulların Yanında

Yeni Eğitim – Öğretim Yılının başlaması ile birlikte Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kızılcahamam’da da okullarından uzun süredir mahrum kalan öğrenciler ve öğretmenler için ilk ders zili yeniden çaldı. İlçedeki öğrenci, öğretmen, idareci ve veliler okul heyecanını yeniden yakından hissetmeye başladılar.

Okulun ilk gününde ilçedeki bütün eğitim kurumlarını ziyaret eden Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, hem yeni eğitim – öğretim yılını tebrik etti hem de okulların taleplerini bizzat kendilerinden aldı.

Okul ziyaretlerinin hemen ardından teyakkuza geçen Kızılcahamam Belediyesi ekipleri, ivedi bir şekilde eksiklikleri gidermek için kolları sıvadı. Taleplerinin hemen yerine getirildiğini gören okul idarecileri ve öğretmenler Belediye Başkanı Süleyman Acar ve belediye çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar öncelikle eğitimin tekrar başlamasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Okullarımız, değerli evlatlarımız, kıymetli öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz bizim her zaman en önemli önceliğimiz. Eğitim için yapılan her çalışma bizim için her şeyden önemli. Bu sebeple hemen okullarımızı ziyaret ederek hem okulların açılmasından duyduğumuz sevinci paylaştık, hem de eksiklikleri yerinde tespit ederek okullarımızın taleplerini dinledik. Çok şükür ki taleplerini yerine getirmek için hemen ekiplerimizi devreye soktuk ve hızlı bir şekilde eksiklikleri giderdik, gidermeye de devam edeceğiz.” dedi.