Gündem
Giriş Tarihi : 09-09-2021 12:38   Güncelleme : 09-09-2021 12:38

Başkan Acar’dan 109 Mahalleye Dolu Dolu Hizmet

Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti, aynı zamanda da İlk Sıfır Atık İlçesi olan Kızılcahamam’da ilçeye bağlı 109 mahalle bulunuyor

Başkan Acar’dan 109 Mahalleye Dolu Dolu Hizmet

Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti, aynı zamanda da İlk Sıfır Atık İlçesi olan Kızılcahamam’da ilçeye bağlı 109 mahalle bulunuyor. Bu mahalleleri sık sık ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, belediye ekiplerine talimat vererek taleplerin bir an önce yerine getirilmesini istiyor. Kısa sürede sorunlarına çözüm üretildiğini gören vatandaşlar ise bu durumdan oldukça memnun.

Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın mahallelerini ziyaret ederek sorunları yerinde tespit edip, dertlerini dinlemesinden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar; Başkan Acar ve belediye çalışanlarına yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorlar.

Belediye Başkanı Süleyman Acar her mahallenin hizmetkarı olduklarını vurgulayarak “İlçemiz 109 mahalleden oluşan, mahalle olarak oldukça yüksek bir sayıya sahip. Buna rağmen her mahallemizin taleplerini alıp çözüm üretmeye çalışıyoruz. Hem vatandaşlarımızın kendi ilettikleri talepleri değerlendiriyor, hem de bizzat mahallelerimizi ziyaret ederek sorunları kendilerinden dinliyoruz. Belediye olarak çözümünü gerçekleştirebildiğimiz her sorunu çalışma arkadaşlarımızla birlikte ivedi bir şekilde çözüyoruz. Seçim öncesinde söz verdiğimiz gibi görev süremiz boyunca vatandaşlarımızın gece gündüz demeden hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.” dedi.