Gündem
Giriş Tarihi : 05-07-2021 22:31   Güncelleme : 05-07-2021 22:31

Başkan Altınok’tan hafta sonu mesaisi

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, hafta sonu boyunca çalışmalarına ara vermeden mahalle denetimlerine devam etti

Başkan Altınok’tan hafta sonu mesaisi

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, hafta sonu boyunca çalışmalarına ara vermeden mahalle denetimlerine devam etti. Keçiören’in birçok mahallesini karış karış gezen Altınok bir yandan cadde, sokak, park ve pazarlardaki eksikleri tespit etti bir yandan da vatandaşın taleplerini dinledi.

Mesai mefhumu gözetmeksizin hafta sonu da çalışmalarına devam ettiğini belirten Altınok, “Bizim için en büyük makam vatandaşlarımızın yanıdır. Onların taleplerini dinleyerek isteklerini yerine getirmek bizim için büyük bahtiyarlık kaynağıdır. Vatandaşlarımızla sohbet ediyor, gönüller alıp, gönüller yapıyoruz. Keçiörenlilerin, daha yaşanabilir bir kente yaşam sürmesi için gece gündüz çalışıyoruz.” dedi.

DELTA VARYANTINA DİKKAT!

Başkan Altınok Koronavirüs salgınında bu kez de delta varyantının tüm dünyayı etkilemeye başladığını kaydederek, vatandaşlara temizlik, maske ve mesafe kurallarına uymaları konusunda hatırlatmalarda da bulundu.