Gündem
Giriş Tarihi : 06-09-2021 22:31   Güncelleme : 06-09-2021 22:31

Başkan Altınok’tan Kaymakam Bulut’a teşekkür mesajı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 2016’dan bu yana Keçiören Kaymakamlığı görevini yürüten ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın imzaladığı kararnameyle Pamukkale Kaymakamlığına atanan Uğur Bulut’a yeni görevinde başarılar diledi

Başkan Altınok’tan Kaymakam Bulut’a teşekkür mesajı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 2016’dan bu yana Keçiören Kaymakamlığı görevini yürüten ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın imzaladığı kararnameyle Pamukkale Kaymakamlığına atanan Uğur Bulut’a yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Altınok, “Pamukkale Kaymakamlığına atanan Keçiören Kaymakamımız Sayın Uğur Bulut’a yeni görev yerinde başarılar diliyorum.  5 yıl boyunca Keçiören’imize sunduğu hizmetlerden dolayı da kendisine çok teşekkür ediyorum. Gönülden inanıyorum ki Pamukkale’ye de aynı güzellikte hizmetler edecek ve aynı başarıyı orada da gösterecektir. Keçiören Kaymakamı olarak atanan Sayın Mehmet Akçay’ı da tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

UĞUR BULUT KİMDİR?

1971 yılında Kırıkkale`de doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Sırasıyla Kırşehir kaymakam adaylığı, Denizli-Çal Kaymakamlığı, Kastamonu-Ağlı Kaymakamlığı, Iğdır-Karakoyunlu Kaymakamlığı, Şırnak Vali Yardımcılığı, Kayseri-Hacılar Kaymakamlığı, Erzincan-Üzümlü Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği görevlerine müteakip Keçiören Kaymakamlığına atanmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.