Ankara Haber
HV
27 MART Pazartesi 17:18

Başkan Mansur Yavaş, Kızılay İzmir Caddesi esnafıyla bir araya geldi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent esnafıyla bir araya gelerek yaşadıkları sorunları, talep ve çözüm önerilerini birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-01-2023 11:17   Güncelleme : 18-01-2023 11:17
Başkan Mansur Yavaş, Kızılay İzmir Caddesi esnafıyla bir araya geldi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara’nın en işlek bölgelerinden biri olan Kızılay İzmir Caddesi esnafını; Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Kızılay İzmir Caddesi İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yavuz ile birlikte ziyaret etti.

Bölge esnafına, Kızılay İzmir Caddesi ve çevresini canlandıracak projeleri hayata geçireceklerini belirten Mansur Yavaş, “Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100. yılında program yaptık. Bir etkinlik vesilesiyle insanları Kızılay’a toplayacak bir sürü etkinlik yapılabilir. Sizlerle beraber kararlaştıralım, esnafı daha geniş toplayalım. Kentimizin en önemli merkezi olan Ulus ve Kızılay’ı tekrar ayağa kaldıracağız” dedi.

Kahvaltı programının ardından Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri de Ankara Yeni Sahne’de “İzmir 1 ve İzmir 2 Caddeleri Kentsel Tasarım Projesi” konulu sunumu yaparak bölge esnafına bilgi verdi.

Sunumun ardından bölge halkı ve esnafının yoğun ilgisiyle karşılan Yavaş, bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi