Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2021 11:24   Güncelleme : 09-07-2021 11:24

CİMNASTİK MİLLİ TAKIM SPORCULARIMIZI AĞIRLADIK

Avrupa Şampiyonasında büyük bir başarıya imza atan Artistik Cimnastik Milli Takımlarımızın sporcularını İl Müdürlüğümüzde ağırladık Mersin’de düzenlenen Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda erkeklerde Avrupa 2

CİMNASTİK MİLLİ TAKIM SPORCULARIMIZI AĞIRLADIK

Avrupa Şampiyonasında büyük bir başarıya imza atan Artistik Cimnastik Milli Takımlarımızın sporcularını İl Müdürlüğümüzde ağırladık

Mersin’de düzenlenen Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda erkeklerde Avrupa 2. liği, kadınlarda ise Avrupa 4. lüğünü elde ederek büyük bir başarıya imza atan Milli Takımımızın başarılı sporcuları Ümit ŞAMİLOĞLU ve Bengisu YILDIZ, antrenörleri Munise TUNA ile Erdoğan KAPUCU ile birlikte İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. 

Başarılı sporcuları ağırlayan İl Müdürümüz Mustafa ÇELİK, sporcularımızın elde ettikleri başarıdan dolayı büyük büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek “Sporcularımızın, bayrağımızı Avrupa’da dalgalandırmaları göğsümüzü kabarttı. Hem sporcularımızı hem de antrenörlerimizi yürekten tebrik ediyorum” dedi. 

 İl Müdürü Çelik, önümüzdeki dönemlerde düzenlenecek organizasyonlarda sporcularımıza başarılar dileyerek, hediyelerini takdim etti.