Gündem
Giriş Tarihi : 14-11-2021 05:06   Güncelleme : 14-11-2021 05:06

Kızılcahamam’ın Evladı Kızılcahamam’da

Kızılcahamam’ın Evladı Kızılcahamam’da

Kızılcahamam’ın Evladı Kızılcahamam’da

Kızılcahamam’ın Evladı Kızılcahamam’da

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı, Kızılcahamam’da gerçekleştirilen bir çok projenin en büyük destekçisi Murat Kurum, Kızılcahamam’a gelerek ziyaretlerde bulundu.

Kızılcahamam Belediyesi önünde Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun ve yönetimi, MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı  Muzaffer Gökmen ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ilçe protokolü ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ile karşılanan Bakan Murat Kurum, bir konuşma yaparak vatandaşları selamladı. Ziyarete Bölge Milletvekilleri Emrullah İşler, Nevzat Ceylan ve AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan da katıldı.

Bakan Kurum konuşmasında Kızılcahamam’ın memleketi olduğunu, ilçeyi her ziyaretinde heyecan ve mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Ankara ve Kızılcahamam için yapılması gereken tüm işleri gece gündüz çalışarak yapmaya gayret gösterdiklerini anlatan Kurum, “İstiyoruz ki Kızılcahamam’ımızın gençleri umut dolu olsun, Kızılcahamam daha yeşil olsun, her alanda üreten, istihdam yaratan bir şehir olsun.” dedi.

Bu çerçevede yaptıkları istişareler sonucunda Kızılcahamam’da ihtiyaç olan ne varsa yapmanın gayreti içine girdiklerini belirten Kurum, “Biz dertliyiz ve millete, sizlere hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Bizim için mutlulukların en güzeli onların duasını almaktır. Biz de sizlerin, milletimizin duasını almak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Heyecanımız hiçbir gün azalmayacak. Aynı heyecanla aynı umutla inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızı 2023 yılında yeniden cumhurbaşkanı seçmek üzere çalışmalarımızı kararlı bir şekilde sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Kasaplar Çarşımızı da 2022 yılı başında bitirip esnafımıza teslim edeceğiz”

2023 yılına çok az kaldığına işaret eden ve vatandaşlardan kapı kapı gezmeleri, gitmeyecekleri sokak, mahalle, girmeyecekleri ev kalmayacağı sözünü isteyen Kurum, şunları kaydetti:

“İnşallah Cumhurbaşkanımızı yeniden 2023 yılında yeni yirmi yılların kapısını açmak üzere cumhurbaşkanı seçtireceğiz. 2023 yılında inşallah Kızılcahamam tüm Türkiye’ye duruşunu gösterecektir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gösterecektir. 2023 yılında Sayın Cumhurbaşkanımızı desteklemeye hazır mıyız? 2023 yılında Kızılcahamam’da, Ankara’da sandıkları patlatmaya hazır mıyız? Allah hepinizden razı olsun biz de bu can bu bedende olduğu sürece Kızılcahamam için, Ankara’mız, 81 il, 972 ilçemiz için gece gündüz çalışacağız ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Kızılcahamam’da yerel yönetimlerle uyumlu bir şekilde projeleri yürüttüklerini anlatan Kurum, sokak sağlıklaştırma projesini bitirdiklerini, millet bahçesini yıl sonuna kadar tamamlayacaklarını söyledi.

Kasaplar Çarşısı’nın yanmasından dolayı esnafa tekrar geçmiş olsun dileklerini ileten Kurum, “İnşallah söz verdiğimiz gibi Kasaplar Çarşımızı da 2022 yılı başında bitirip esnafımıza, Kızılcahamam’ımıza teslim edeceğiz.