Spor
Giriş Tarihi : 12-10-2021 20:44   Güncelleme : 12-10-2021 20:44

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından  Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen “Sporun En”leri ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından  Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen “Sporun En”leri ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu.
İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyon Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Şube Müdürleri, İl Temsilcileri ve sporcuların katılımı ile gerçekleşti.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program İl Müdürü Mustafa Çelik’in açılış konuşması ile devam etti.
25 başarılı sporcu ve il spor faaliyetlerinde desteklerinden dolayı İl Spor Temsilcileri ödüllere layık görüldü. İl Spor Temsilcileri ödüllerini İl Müdürü Çelik’in elinden alırken, Sporculara ödülleri Şube Müdürleri tarafından verildi.
Ödül  töreninde ayrıca, Yılın Onur Ödülü kısa zaman önce kaybettiğimiz Basketbol İl Temsilcisi Yalçın Efe’ye  Yılın Gönüllüleri Ödülü Ali Çelik ve Özden Çelik’e ve Yılın Spor Kulübü Ödülü Spor Toto Spor Kulübü’ne  verildi.