Spor
Giriş Tarihi : 28-07-2021 01:56   Güncelleme : 28-07-2021 01:56

OLİMPİYAT 3’ÜNCÜSÜ HAKAN REÇBER YURDA DÖNDÜ

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda tekvando branşında Olimpiyat 3’üncüsü olarak bronz madalya kazanan Hakan Reçber yurda döndü

OLİMPİYAT 3’ÜNCÜSÜ HAKAN REÇBER YURDA DÖNDÜ

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda tekvando branşında Olimpiyat 3’üncüsü olarak bronz madalya kazanan Hakan Reçber yurda döndü.
2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda Bosna Hersekli rakibi Nedzad Husic’i mağlup ederek bronz madalya alan milli tekvandocu Hakan Reçber, Türkiye’ye döndü.
Sporcumuzu Esenboğa Havalimanı’nda Gençlik ve Spor Bakanlığı, Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürü Mehmet Ata Öztürk, Sporcu Yetiştirme Daire Başkanı Selçuk Çebi, Spor Etkinlikleri Daire Başkanı Hakan Bebek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Federasyon temsilcileri, ailesi, sevenleri ve çok sayıda sporcu Türk bayrakları ve çiçeklerle karşıladı.
Karşılamada heyecanlı ve mutlu olduğu gözlenen Hakan Reçber, basın mensuplarına ailesi ile birlikte duygu ve düşüncelerini aktardı. Hakan Reçber açıklamasında bu yıl seyircisiz düzenlenen olimpiyatların çok heyecanlı geçmediğini, ekranları başında beni izleyen milyonların olduğunu bilmem bana güç verdi. Elimden geleni yaptım ve bronz madalyayı kazandım. 2024 Olimpiyatlarında altın madalya kazanarak ülkem adına bu gururu yaşamak ve yaşatmak istiyorum dedi.