Gündem
Giriş Tarihi : 14-06-2021 12:46   Güncelleme : 14-06-2021 12:46

Türkiye Offroad Şampiyonası İçin Geri Sayım Başladı

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek ve Andoff, Türk Off ve Wolf Team ekibi Kızılcahamam’da yapılacak olan yarış pistini yerinde inceledi

Türkiye Offroad Şampiyonası İçin Geri Sayım Başladı

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek ve Andoff, Türk Off ve Wolf Team ekibi Kızılcahamam’da yapılacak olan yarış pistini yerinde inceledi.

“Tüm gözler cennet ilçemizde olacak”

Tüm yarışseverleri Kızılcahamam’a davet eden Başkan Acar “Değerli hemşehrilerim, biliyorsunuz bu yıl Petlas Türkiye Ulusal Offroad Şampiyonası’nın ilk ayağını ilçemizde gerçekleştireceğiz. 10-11 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan yarışta tüm gözler cennet ilçemiz Kızılcahamam’da olacak. Heyecanla beklediğimiz yarışın son hazırlıklarını, Kaymakamımız Can Aksoy, Belediye Başkan Yardımcımız Yılmaz Özbek ve Off-Road yetkililerimiz ile pist alanında inceledik. Tüm yarışseverleri 10-11 Temmuz’da Kızılcahamam’a bekliyoruz” dedi.

Off-Road şampiyonasını geleneksel hale getirmek istediklerini belirten Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ise “Bu yıl düzenleyeceğimiz ve geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz off-road yarışması şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

Andoff üyesi Cafer Sarıaltın “Ankara Off-Road kulübü olarak Ankara’nın güzel ilçesi Kızılcahamam’da 10-11 Temmuz Petlas Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın birinci ayağını yapacağız. İki tane etabımız var biri orman etabı 12 km oluşan diğeri ise seyirci etabı banklardan oluşan. 1.7 km olarak bugün Kızılcahamam belediye başkanımız ve Kızılcahamam kaymakamımız ile birlikte Off-Road yarış pist alanını denetledik.  Off-road yaris etabında olması gerekenlerini güvenliğini istişare ettik” ifadelerini kullandı.